Screen Shot 2015-02-01 at 14.15.24

(resmi büyütmek için tıklayın)

Ve işte sevgili arkadaşlarım,

Harikulade dileklerinize ulaşmanızda size ÇOK ÇOK yardımcı olacak bir aracı daha sizlere sunmaktan mutlu ve gururluyum. :D :D

Harikulade dileklerimizin harikulade panoları…

*************************************

Dileğimizi, ideal hayatımızı önce aklımızda ve kalbimizde hissetmek, görmek, anlamak, dileklerimizin gerçek olmasına da çok faydalı.

Bu sebeple dileğimizi söz ve resimlerle panomuzda hayata geçirmeye çalışacağız.

Ve dileğimizin bir anını yakalamaya çalışacağız.

***************************************

Üye olurken ve panoları kullanırken, DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR, lütfen her birinin yanındaki onaylama kutucuğuna tıklayın:

1- Sitemiz bayanlar için hazırlanmıştır.

2- Yakalamaya çalıştığınız o anın da, dileğinizin de, hayatın 8 parçasıyla uyumlu, utanılmayacak, başkalarına gösterilmeyecek bir şey olmamasına dikkat edin.

3- HER ZAMAN hayatın 8 parçasına fayda üzerine düşünün ve dileyin ve yaşayın. (Bu fayda hakkında şüpheniz varsa, Allah’a sığınıp aklınızı ve kalbinizi dinleyin, faydanın ve zararın muhasebesini dürüstlükle yapın, hayatın en çok parçasına en çok fayda, ve hayatın en az parçasına en az zarar üzerine karar verin ve gerekirse o andan da, o dileğinizden de vazgeçmekten çekinmeyin.)

4- Çok ilginç bir nokta, mesela evlenmek isteyen arkadaşlar, BAŞKA gelinlerin resimlerini, özellikle de ÜNLÜ başka gelinlerin resimlerini kullanmayın.

(Kendi hayallarimizi kurmak çok önemli, başkalarının veya filmlerde, gazetelerde kitaplarda gördüğümüz insanların hayatını yaşamayı hayal etmektense. Bu konuya lütfen çok dikkat edin.)

5- Ve çok önemli bir nokta da, panoya konulan kişi veya olayların, Allah önünde ve ruhumuzun ününde sevilen-sayılan bir yapıda bir karakterde olması gerekiyor.

Kullandığımız her resmin, Allah önünde saygıdeğer, iyilik örneği, hayatın 8 parçasını destekleyen, koruyan bir yapıda olması gerekiyor.

Unutmayalım ki, kadın olsun, erkek olsun açık saçık veya güzelliğini, yakışıklılığını fazla öne çıkartan, vücudunu ve dış görünüşünü, kadınlığını veya erkekliğini fazla ve başkalarının dikkatini çekecek kadar aşırı öne çıkartan kişilerin resimleri, hayatın 2. ve 3. parçasına darbe vuruyor. (Aile ve toplum)

Hayatımızın 2. parçası, karşılıklı denklik ve her iki tarafın da mutluluğu üzerine kurulmalı iken, dış görünüşün eş seçiminde dengesizlik seviyesinde bir öncelik kazanması, mutlu ve dengeli beraberliklerin kurulmasına ve yaşanmasına çok büyük bir engel oluşturuyor.

Açık saçıklık veya buna yakın bir tablo çizen resimler ve sahneler ise, İNSANLARIN dikkatini, ilişkilerin kalp ve duygu yönünden, YANİ GERÇEK SEVGİDEN, aşırı derecede NEFS tarafına yönlendiriyor.

Birliktelik ve evliliklere hem gerçekte hem de akılda ve kalpte ve hayallerimizde de en güzel sadakat, GÖZLERİMİZİ de nefsimizi azdıran kişi, resim ve sahnelerden korumak.

Bu tür resimler kullanmanın hayatımızın 3. parçası olan toplum ve arkadaşlarımıza, vatandaşlarımıza zararı da yine aynı şekilde, nefslerine sürekli bir teşvik ve taciz ile yaşamak durumunda kalmaları.

İnsanların, sevgiyle, huzur içerisinde, tertemiz hislerle, işleri güçleri ile ilgilenebilmelerine uygun bir ortam ve hayat en güzeli.

Bundan uzaklaşıldığında, herkes, devamlı nefsleri taciz edilerek yaşamak zorunda kalıyor ve de bunun aldatmalardan, tacizlere, boşanmalardan, mutsuz evliliklere, mutsuz ve annesi babası ayrılmış ve tek anne veya tek baba ile yaşamak zorunda kalan çocuklara ve tüm bunların kişiye, ailesine, arkadaşlarına, topluma ve tüm insanlığa hatta ruhlarımıza verdiği zarara kadar gidiyor.

Kısacası, mutlu ve sadakat dolu bir yuva kavramına darbe vuran, erkekleri veya kadınları tahrik etmeye çalışan resimleri istemiyoruz.

Dilek panolarımızdaki resimlere baktığımız zaman, içimizde iyilik ve doğrulukla UYUMLU duygular uyandırması gerekiyor.

Uzun lafın kısası açık saçık, veya cinsel çağrışımları olan resimler kullanmayın.

Üye olurken ve panoları kullanırken, DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALARI onaylıyorsanız, lütfen her birinin yanındaki onaylama kutucuğuna tıklamayı unutmayın.

**************************

Hepimize kolay gelsin.

Çok çok sevgiler

2k

 

Arkadaşlarını da bu hizmetten haberdar etmek istersen buradan kolaylıkla yapabilirsin.

Üyelik Formu

Adınız:
E-postanız:
Şehriniz:
Yaşınız:
Telefonunuz:
Telefon etmek için uygun zaman:
Kötü niyetli, kötü amaçlı ve yalan katılımlara engel olmak için telefonla aranma olasılığı olabilir. Bu durum söz konusu olursa diye, lütfen aranmak için uygun bir saat de yazın.
1. Arkadaşın Adı
E-postası
2. Arkadaşın Adı
E-postası
3. Arkadaşın Adı
E-postası
4. Arkadaşın Adı
E-postası
5. Arkadaşın Adı
E-postası
Sevdiğiniz, saydığınız, güvendiğiniz, dilek panolarınızı beraber hazırlamak istediğiniz, birbirinize destek ve yardım etmeyi sevdiğiniz 5 bayan arkadaşınıza göndereceğiniz e-posta da şunlar yazacak:

Harika bir şey buldum. :D

Dilek Panosu hazırlayabileceğimiz ve birbirimizin dilek panosunu görebileceğimiz bir site ile karşılaştım.

Ben hemen üye oldum. Senin de burada olmanı ve dilek panolarımızı beraber hazırlamayı çok isterim.

Lütfen sen de katıl. Dileklerimizi beraber büyütelim.

Sitenin kayıt adresi şu:

http://cekimyasasi.net/dilek-panosu

Çok çok öpüyorum. Çok çok sevgiler.

******************************************

Aylık Üyelik Yıllık Üyelik
Aylık 6 € (Yaklaşık 20 TL)

İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Yıllık 60 € (Yaklaşık 200 TL)
2 ay hediye!!!

İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.