Hayatın Günlük Curcunasında Hayallerimizi Unutmayalım…

En büyük hayallerimizi sık sık, en az haftada bir iki kere hatırlayalım, canlandıralım. Onlar için tatlı tatlı vakit harcayalım.

 

***

Hayatın günlük olaylarında, koşuşturmasında, telaşında, hayattaki o en büyük hayallerimizi, dileklerimizi, unutmayalım.

Haftada en az bir iki kere de olsa, onları hatırlayarak, düşünerek, resmini gözümüzde canlandırarak veya benzer bir resim bulup ona bakarak, veya bir günlük tutup, orada yazarak, onları CANLI tutalım.

Herkes her akşam, her hafta sonu, televizyonun karşısında, hayallerini köreltip, kendilerine ve hayallerine, dileklerine ihanet etmekle meşgulken, biz dileklerimize sahip çıkalım.

Onları besleyelim, büyütelim.

Bir ev istiyorsak, cidden satın alıyormuşcasına kaynaklara bakarak, ev beğenelim, beğendiğimiz evin bir çıktısını alalım.

Bir günlük tutup, oraya o ev hakkında ve o evde yaşarken hissedeceğimiz güzel hisleri yazalım.

Tabii bu konuda daha ciddi çalışmak istiyorsak, en az 30 gün, Harikulade Dilekler Maratonuna, şükürlerimizi ve ideal hayatımızı yazdığımız alıştırmaları yapmak için, ciddiyetle, azim ve kararlılıkla katılalım.

Çünkü temizlik kapıları mutlaka açılıyor. Eğer YALNIZSAK, bu temizlik kapılarnın hakkını vermek, akıldaş ve kalpdaş ARKADAŞLARLA beraberkenki o kolaylığını kaybediyor.

 

 

Çekim Yasası ‘Günün Pırlantası’, artık üye olabileceğin ve e-postana doğrudan alabileceğin ücretsiz bir hizmet.

Sitenin sağ üst köşedeki kayıt kutusundan üye olabilirsin.Yorum