Sen Özelsin! Sen Değerlisin! Sen Önemlisin! Sen Sensin!

Filmlerdeki, romanlardaki, şarkılardaki, magazin haberlerindeki kimselerin hayatlarında kendini bulmaya çalışma.

Aksine bu, kendini daha da kaybetmene sebep olur.

Uyan ve hayatına sahip çık sevgili arkadaşım.

Neden dersen…

Çünkü,

Sen Özelsin! 

Sen Değerlisin!

Sen Önemlisin!

Sen Sensin!

 

Kendine sahip çıktıktan sonra, çocuklarına ve elinden geldiğince yeğenlerine, arkadaşlarının çocuklarına da ve hatta tüm çocuklara sahip çık.

Onların da yaşları gereği, film, roman, şarkı, magazin vs haberleri ve en önemlisi de çizgi filmlerde, kendilerini aramalarına ve yalan, sahte bir BEN bulmalarına izin verme.

100 günümüzü doldurup, ikinci bir 100 güne doğru azimle devam ettiğimiz Harikulade Dilekler Maratonunda bugün uyanan bir arkadaşımın bu uyanışını dilerim herkes yaşar.

Tüm çocuklar ise,  bundan böyle dilerim, uyanmış, bilgili, sevgi dolu anneler tarafından yetiştirilerek, bu uykuya ve yalana hiç dalmadan, büyür ve yetişirler.

***************************

İşte maraton arkadaşımızın temizlik yapmasına vesile olan uyanışı:

Dün işyerindeyken hiç kimseye karışılmazken ben her ne yaparsam yapayım herkesin bana neden karıştıklarını ve her şeye hatta saygısızcasına bir kulp bulduklarını düşündüm.

Sonra da birden ağzımdan Bayan Rotenmayr sözleri döküldü.  Sonra hayretle farkettim ki dairemdeki bayan arkadaşlar beni dışlayarak resmen çocukken seyrettiğim Heidi çizgi filmindeki Bayan Rotenmayr gibi davranmaktalar bana. Hatta hayatım boyunca halalarım, bazı öğretmenlerim, bazen annem, bazı arkadaşlarım, iş arkadaşlarım bana hep o karakter gibi davranıyor ve sevindiğim anlarda hevesimi kırmaya çalışıyorlar, hatta bazen kendimi onların negatifliklerinden korumaktan yorgun düşüyorum. Hayretle farkettim ki ben Heidi gibi davranıyorum, herkesi mutlu etmeye çalışıyorum, kendimi paralıyorum, Heidi’nin Klara’yı memnun etmek için paralaması gibi kendimi onları mutlu etmeye, iyi bir insan olmaları için heba ediyorum.

***************************

Sevgili arkadaşıma,

Bu uyanışının ve ardından yaptığı temizliğin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Ve ister roman, ister dizi, ister film, ister çizgi film, içine dalıp da hayatı onlardan kaptığı bir rüyada yaşayan TÜM arkadaşlarımın TEZ ZAMANDA uyanmalarını Allah’tan diliyorum.

Bu pırlantanın da bir vesile olmasını rica ediyorum. :D

***************************

Tabii uyanmaya, uyandırmaya vesile derken, özellikle Aşk ve Evlilik konularında bu tür bir rüya veya kabus içerisinde yaşayan arkadaşlarım, Aşk ve Aşk e-kursumun özel özel özel özel indirimi için yarın artık son gün.

Hayırlı uğurlu mutlu ve harikulade bir evlilik yapmak isteyen, veya aşk ve evlilik konularında öğrendiği tüm yalan ve yanlışlardan kurtulmak, bunların yarattığı kabustan uyanmak isteyen tüm arkadaşlarıma mutlaka ama mutlaka tavsiye ederim.


Aşk ve Aşk E-kurs

Hayatına Gerçek Aşkı Çekecek Enerjiyi Uyandırma Sanatı
Aşk ve Evlilik Hakkında Bilmen Gereken 14 Sır190 TL Özel Özel Özel İndirimi Kaçırma:
19 TL
 

15 Şubat’tan sonra Bu Özel İndirim Bitiyor.

Detaylı bilgi için:
AşkveAşk.com

 

 Yorum